O nas

Kampania Bezpieczny Maluch

Warsztaty
Kontakt

Bezpieczny Maluch to wiodąca, ogólnopolska kampania edukacyjna założona w 2012 roku, której misją jest wsparcie przyszłych rodziców oraz kobiet w ciąży. Współpracujemy z renomowanymi ekspertami i czołowymi placówkami medycznymi w celu promowania bezpiecznego rodzicielstwa. Dzięki naszym działaniom, przyszłe mamy oraz ich partnerzy mogą czerpać wiedzę, jak w spokoju i z zachowaniem zdrowego rozsądku dbać o własne zdrowie, samopoczucie i bezpieczeństwo swojego dziecka.

Nasze działania

  • Warsztaty stacjonarne: Od początku naszej działalności przeprowadziliśmy ponad 1000 warsztatów w największych miastach Polski. Spotkania te cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przyszłych rodziców, którzy pragną przygotować się do jednego z najważniejszych wyzwań w życiu – rodzicielstwa.
  • Spotkania online: W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i zmieniające się warunki, od 2020 roku organizujemy również spotkania online. Nasza specjalnie przystosowana platforma umożliwia łatwy dostęp do wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania uczestników. Do tej pory w warsztatach online wzięło udział ponad 36 tysięcy osób.z najważniejszych wyzwań w życiu – rodzicielstwa.
  • Kurs pierwszej pomocy: Nasz kurs ma za zadanie zapewnić uczestnikom solidne fundamenty wiedzy medycznej oraz praktyczne umiejętności, które są kluczowe w sytuacjach awaryjnych. Pragniemy, aby każdy rodzic czy opiekun poczuł się pewnie w swojej roli, zdając sobie sprawę z tego, jak ważna jest umiejętność szybkiego i właściwego reagowania w nagłych przypadkach.
warsztaty

Prowadzący warsztaty:

kamil

Kamil kasiak

pierwsza pomoc i bezpieczeństwo niemowląt

Współautor i koordynator ogólnopolskiej Kampanii Bezpieczny Maluch.

Ratownik medyczny z 8 letnim doświadczeniem w pracy w Zespołach Ratownictwa Medycznego. Instruktor pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy, współtwórca i prowadzący szkolenia pod marką Medikurs.

Współautor i koordynator ogólnopolskiej Kampanii Bezpieczny Maluch.

Jako ekspert jest doradcą w tworzeniu procedur i instrukcji w obszarze bezpieczeństwa i pierwszej pomocy w organizacjach.

Konsultant w programach telewizyjnych, pasjonat, społecznik.

Prywatnie mąż Dominiki, z czwórką dzieci.

Piotr Piotrowski

pierwsza pomoc i bezpieczeństwo niemowląt

Instruktor pierwszej pomocy i bezpieczeństwa ogólnopolskiej Kampanii Bezpieczny Maluch i Medikurs. Instruktor wyszkolenia wojskowego i specjalistycznego, od kilku lat specjalizujący się w bezpieczeństwie najmłodszych i pierwszej pomocy. Twórca autorskiego programu szkolenia cywilów w ramach koncepcji first responder. Współtwórca Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Proobronni-Terytorialni.

Wyróżniony brązowym medalem za zasługi dla obronności kraju.

Dumny Tata autystycznego Leona, Łucji i Ludwiki.

kamil
kamil

Radosław król

ZDROWY ROZWÓJ niemowląt\COMFORT MAMY

Analityk transakcyjny, coach ICF PCC trener biznesu, wykładowca akademicki i facylitator. Pasjonat relacji międzyludzkich i mechanizmów zachodzących w tych relacjach. Realizuje pasję badawczą – od kilku lat obserwuje i analizuje zachowania kobiet w sytuacjach okołoporodowych mieszkających w różnych częściach świata, bada relacje matka- dziecko w obszarze karmienia. Uczestniczy w tworzeniu akcesoriów do żywienia noworodków i niemowląt.

Fan motocykli i podróży w najodleglejsze zakątki świata, do których nie dotarła jeszcze cywilizacja.

Ojciec Wiktorii, dziadek Zosi i Antka.

1000+

przeprowadzonych warsztatów

150000+

uczestniczek wraz z partnerami

23130

uczestników szkoleń online

Przede wszystkim stawiamy na zadowolenie i dobro przyszłych rodziców. Wierzymy, że przez edukację i wsparcie możemy przyczynić się do bezpiecznego i świadomego wychowania kolejnych pokoleń. Nasze działania są odpowiedzią na realne potrzeby i wyzwania, z którymi zmierzyć się muszą przyszli rodzice.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszego korzystania z naszych programów, które pomogą Wam bezpiecznie i świadomie przejść przez ten wyjątkowy czas oczekiwania na dziecko.

Nie czekaj, zapisz się już dziś i zainwestuj w bezpieczeństwo swojego dziecka!

Zarejestruj się i skorzystaj bezpłatnie z warsztatów, nie wychodząc z domu.

Zarezerwuj miejsce

Partnerzy strategiczni:

canpol
venicci

Partnerzy: