Kosmetyki jakich warto używać podczas ciąży


Palmer’s Cocoa Butter Formula
 to unikalna linia dermokosmetyków doświadczonego i cenionego amerykańskiego producenta E.T. Browne, obecnego w USA od 180 lat.

Marka Palmer’s szybko zyskała międzynarodową popularność i stała się dostępna w ponad 100 krajach na całym świecie. Jest niekwestionowanym nr. 1 na świecie w kategorii produktów na bazie masła kakaowego. Wyjątkowe doświadczenie w produkcji wysokiej jakości dermokosmetyków dało marce Palmer’s siłę bycia ważnym konkurentem m.in. w segmencie produktów do pielęgnacji ciała, a także specjalistycznych i bezpiecznych produktów dla kobiet w ciąży. To unikalne dziedzictwo i zobowiązanie do najwyższej jakości sprawiło, że Palmer’s to marka zaufana, ceniona i używana przez rodziny od pokoleń.

W Polsce najbardziej znaną linią dermokosmetyków Palmer’s jest linia przeciw rozstępom. Dzięki zawartości witaminy E, kolagenu, elastyny, masła kakaowego, masła shea, ekstraktu z wąkrotki azjatyckiej, olejku ze słodkich migdałów oraz olejku arganowego, kosmetyki Palmer’s pomagają uelastycznić skórę, chroniąc ją przed powstawaniem rozstępów oraz spłycając i rozjaśniając te, które już powstały. Regularne i częste stosowanie produktów z linii przeciw rozstępom od Palmer’s od samego początku ciąży, zmniejsza ryzyko pojawienia się rozstępów, a także poprawia kondycję skóry, by po porodzie mogła zachować zdrowy wygląd. Kosmetyki są hipoalergiczne, testowane dermatologicznie, bezzapachowe, nie zawierają parabenów i ftalanów.

Więcej o zapobieganiu rozstępom znajdziesz w artykule autorstwa Lidii Łozińskiej-Szafrańskiej:

Rozstępy. Co warto o nich wiedzieć ->