"Rodzice testują" - znamy już nazwiska pierwszych testerek!

"Rodzice testują" - znamy już nazwiska pierwszych testerek!

Z przyjemnością informuję, że Bezpieczny Maluszek wskazał już uczestniczki zabawy „Rodzice testują”. Poniżej „nicki” sześciu naszych pierwszych testerek:

 1. Ewa Łysek,

 2. Katarzyna Sajewicz, Siedlce,

 3. monia sosnowiec,

 4. Ola Bursy, Gliwice,

 5. Marta, Wa-wa, 

 6. mamusia_bartusia.

Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję i proszę o przesłanie danych do wysyłki kremu do rąk Coconut Oil Formula (warsztaty@bezpiecznymaluch.com.pl).

Świetnie spisałyście się w pierwszej części zabawy – większość z Was nie miała żadnego problemu z wymienieniem testowanych przeze mnie produktów marki Palmer’s. Pierwszy produkt tej marki był opisywany tu na BLOGu prawie półtora roku temu… To już dość dawno i nie każdy musiał to pamiętać, ale zakładam, że większość z Was skorzystała z „chmury tagów” :). Dla niewtajemniczonych  - wystarczy kliknąć w odpowiednie słowo w chmurze i rozwija nam się lista postów otagowanych danym wyrazem :).

Teraz przed Wami kolejne, bardzo miłe zadanie – testowanie kremu :)))). Ja osobiście jestem zachwycona tym produktem. Mam nadzieję, że Was też oczaruje ;).

Zgodnie z regulaminem zabawy, po siedmiu dniach użytkowania kremu powinniście opisać swoje wrażenia związane z produktem. Na Wasze opinie czekam do dziesiątego listopada. Z wszystkich recenzji stworzę post opisujący testowany przez Was produkt. Teoretycznie powinnam go opublikować w połowie przyszłego miesiąca. Mam nadzieję, że poczta – i ta tradycyjna i elektroniczna – nie zawiedzie i uda nam się zmieścić w założonych ramach czasowych.

Strasznie jestem ciekawa co nam wyjdzie ze wspólnych testów. To taki mój mały eksperyment :). Mam nadzieję, że zabawa „Rodzice testują” spodoba się i Wam, i Partnerom Kampanii. I liczę, że na stałe wpisze się w klimat mojego BLOGa.

Miłego wieczoru!

pielęgnacja,Palmer\'s,zabawa
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi