"Rodzice testują - vol 2" - kto chce wziąć udział w zabawie?

16.11.15r. "Rodzice testują - vol 2" - kto chce wziąć udział w zabawie?

Niespełna miesiąc temu miałam przyjemność zaprosić Was do pierwszej edycji nowej aktywności "Rodzice TESTUJĄ", a już otrzymałam kolejne produkty do testów! 

Cieszycie się? Bo ja bardzo :). Jeszcze nie stworzyłam postu z Waszych pierwszych recenzji, a już ogłaszam kolejną edycję zabawy! Hihihih ;) Dobre, prawda? ;)

Na drugi ogień idą zabezpieczenia Safety 1st :))))

Tak jak widać na zdjęciu mam pięć produktów:

1. Zabezpieczenie kontaktu (12szt) z kluczem (4szt),

2. Zabezpieczenie uchwytów drzwi, szafek (czarne),

3. Zabezpieczenie suwakowe szafki,

4. Zabezpieczenie szafki, 

5. Zabezpieczenie uchwytów drzwi, szafek (białe)

Ja sama przetestowałam kilka produktów z tej serii i jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona. Bezpieczny Maluszek nie jest w stanie ich rozbroić i chwilowo stracił zainteresowanie  zabezpieczonymi miejscami :). 

Co należy zrobić żeby wziąć udział w zabawie?

- Po pierwsze - należy być aktywnym czytelnikiem BLOGa Bezpiecznego Malucha;

- Po drugie - w komentarzu do tego wpisu należy napisać, który produkt Safety 1st chcecie otrzymać do testów;

- A po trzecie i ostatnie - należy zobowiązać się do napisania recenzji testowanego produktu - minimum 5 zdań.

Zabawa jest podzielona na trzy etapy:

- Pierwszy - do 21 listopada trwa „rekrutacja” do projektu – chętne mamusie i tatusiowie zgłaszają się w komentarzach do tego wpisu, równocześnie pisząc, który produkt Safety 1st chcieliby otrzymać do testów. 22 listopada wskazuję, kto zakwalifikował się do testów.

- Drugi -  przez 3 dni testujecie otrzymany produkt i do 4 grudnia przesyłacie do  mnie recenzję zabezpieczenia wraz ze zgodą na jej publikację obejmującą też Wasze dane (imię, pierwsza litera nazwiska i miasto). Jeżeli macie ochotę ubarwić recenzję zdjęciem , to śmiało podsyłajcie dokumentację fotograficzną ;).

- Trzeci – do 10 grudnia powstaje wpis na BLOGu stworzony z Waszych recenzji.

Proste, prawda? :)))

Czas start!

AKTUALIZACJA:

Z przyjemnością informuję, że w drugiej edyckji zabawy biorą udział następujące mamusie*:

1. Strupka,

2. ANia, 

3. Mamusia Kacia,

4. Magdalena Staniucha,

5. Aneta Warszawa.


*Numer porządkowy mówi o testowanym produkcie.

Dziewczyny, poproszę o Wasze adresy do wysyłki testowanych produktów (warsztaty@bezpiecznymaluch.com.pl)
 

niemowlę,zabawa,rozwój,wyprawka,Safety 1st

KOMENTARZE: (26)

16.11.2015 | Aneta

Które? Najchętniej wszystkie.:-) właśnie wkraczamy w etap Gdzie syn otwiera szafki, podchodzi do kontaktów itp. Na samo fifciu nie wolno lub fifciu si mały lobuzem się cieszy bo wie ze nie wolno a on dalej swoje. Wybieram 2:-) mój mały juz kilka razy otwierając przyciąć sobie paluszki :-(

16.11.2015 | Aneta Warszawa

My chętnie przetestujemy produkt nr 5 :) Nasz maluszek jest na etapie otwierania szafek szuflad (te uwielbia najbardziej ;)) rozrzuca wszystko z półek nic nie jest w stanie go powstrzymać:) może właśnie ten produkt zda u nas egzamin ;) Pozdrawiamy serdecznie :)

16.11.2015 | Marta, Wa-wa

Oj nie wiem czy tym razem uda nam się zakwlifikować, ale spróbujemy :-). Chętnie przetestujemy zabezpieczenie suwakowe szafki (nr. 3) i oczywiście zobowiązuję się do napisania rzetelnej recenzji.

16.11.2015 | Naralia

Najchętniej przetestowalibysmy jedno ale hmm myślę ze jesli musimy wybrać to wybieramy zabezpieczenie szafek czarne :) oczywiście recenzje chętnie napiszemy jeśli uda nam sie dostać do grupy testowej :):)

16.11.2015 | Natalia

Najchętniej wybralibysmy wszystkie :) przepraszam za tą okropna skladnie w poprzednim komentarzu ale malutki mi się rozchorowal i już nie myślę na odpowiednim poziomie

16.11.2015 | ANia

Chcialabym przetestowac produkt nr 2

16.11.2015 | Agnieszka

brakuje mi zabezpieczenia szafek. szkraba podchodzi do szafki z zachomikowanym jedzeniem mówi mniam mniam i wyjada bakalie... ale aż strach się bać. z tyłu jest maka a ja mam czarne płytki ;)

16.11.2015 | ANia

Oo cały komentarz mi się nie pojawił...zobowiązuje się do napisania recenzji

16.11.2015 | Katarzyna Sajewicz, Siedlce

Bardzo chętnie przetestujemy nr 4. zabezpieczenie szafki. Oczywiście recenzje napiszemy z testów.

16.11.2015 | Ola Bursy, Gliwice

A my chętnie przetestujemy zabezpieczenia kontaktów - ostatnio bardzo popularnych u Olka... :P i oczywiście zobowiazujemy się do napisania recenzji :)

16.11.2015 | Ewa Łysek

Ja chcę :) ale nie stety recenzji nie jestem w stanie napisać bo maluszek ma 5 miesięcy. No chyba ze sama je będę testować :) wybieram Safety 1st zestaw nr 3.

16.11.2015 | monia sosnowiec

Jestesmy czytelnikami i oddajemy wszystkie produkry w rece kolejnych mam;0)...ale uwaga napisanie recenzji to nie latwa sprawa hihihi

17.11.2015 | Magda mama Janka

Mam pytanie. Czy któreś z powyższych zabezpieczeń nadaje się do do szafek otwieranych na klik i szuflad które nie posiadają uchwytów? My chyba nie będziemy bawić się w tym konkursie, bo Jasiu jeszcze nie grzebie w szafkach.... . jeszcze nie :)

17.11.2015 | Wiola i Piotruś

Poprosimy takie testowanie za kilka miesięcy kiedy Piotruś zacznie coś majstrować :)

17.11.2015 | Dzoana k

U nas na testowanie zdecydowanie za wcześnie ale chętnie przeczytam recenzje testerek, będą pomocne na przyszłość.

17.11.2015 | Mamusia Kacia

Bardzo chętnie Przetestujemy wszystkie ale jak do wyboru tylko jeden to wybieram nr 3 i recenzje zobowiązuje się napisać my kupiliśmy zabezpieczenia które się odklejaja tak więc nie wypal to był

20.11.2015 | Agnieszka - mamusia Piotrusia

My mamy tylko jedną jedyną szafkę na wysokości małego odkrywcy, która jest na magnes i akurat od tej rozpoczął próby otwarcia. A, że magnesy nawet mocno trzymają, to jak na razie nie udało mu się otworzyć. Innych szafek nie próbował (na razie...) - może myśli, że wszystkie są tak "pancerne" hi hi:) Ale pewnie prędzej czy później zorientuje się, że pozostałe są "normalne". Więc z miłą chęcią przetestujemy zabezpieczenie szafki nr 3. I oczywiście zobowiązuję się do napisania recenzji:)

21.11.2015 | Strupka

A my chętnie przetestowałybyśmy zabezpieczenia kontaktów, bo pomimo tego, że dobrze wiemy, że kontakt robi "nie, nie". To jakoś te dwie dziurki w ścianie są bardzo ciekawe... Akurat takie, ze mieści sie paluszek...;)

21.11.2015 | Magdalena Staniucha

W sumie to kazde by sie przydało. Wiec co wybierzesz to si ucieszymy i oczywiscie przetestujemy;) choc Lenka narazie nie wyczaiła kontaktów tylko szafki ;) wiec myśle że z chęcia przetestujemy zabezpieczenia do otwierania szafek;)

24.11.2015 | mamusia_bartusia

Powodzenia mamuśki :) zabezpieczenie szafki do łazienki i stojącej tam chemii by się przydało!

25.11.2015 | Mama Bezpiecznego Malucha

Magdo mamo Janka, w poście kilka dni temu opisywałam zapięcia do szafek bez uchwytów :). Na moim profilu na FB bardzo ładnie widać jak one dokładnie wyglądają.

25.11.2015 | Ola Bursy, Gliwice

Super :) niecierpliwie czekam na opinie mam-testerek :)

25.11.2015 | MAGDALENA STANIUCHA

Oooo dziekuje :-) ale sie ciesze :-)

25.11.2015 | ANia

Super, dziękujemy ☺

26.11.2015 | Magda mama Janka

Dzięki za info MBM!

30.11.2015 | Marta Niemczycka

Dziewczyny, gratuluję serdecznie. Długo mnie z Wami nie było, ale cały czas śledziłam nowinki na blogu! Blog, po zmianie szaty graficznej wygląda jeszcze lepiej, niż wcześniej; jest bardzo przejrzysty i miły dla oka. Super zmiana!

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi