"Rodzice testują" - kto chce wziąć udział w zabawie?

22.10.15r. "Rodzice testują" - kto chce wziąć udział w zabawie?

Kilka dni temu obiecałam Wam nową zabawę – „Rodzice testują”. Czas wystartować z pierwszą odsłoną aktywności. Cieszycie się? Bo ja baaaardzo! Od dziś nie tylko ja będę testować produkty Partnerów Bezpiecznego Malucha ;))).

Zaczynamy od marki Palmer’s, która jest z nami od samego początku istnienia Kampanii Bezpieczny Maluch! Czyli już prawie pięć lat…. Ale ten czas zasuwa… Prawda?  Na pewno większość z Was zna już produkty Palmer’s, ale mamom, które niedawno do nas dołączyły należy się kilka słów o sponsorze zabawy - Palmer's to unikalna linia produktów doświadczonego i cenionego amerykańskiego producenta E.T. Browne, obecnego w USA od ponad 170 lat. Marka Palmer's jest obecna w ponad 80 krajach i jest niekwestionowanym numerem 1 na świecie w kategorii produktów na bazie masła kakaowego.” Ja sama przetestowałam już kilka produktów Palmer’s na swojej własnej skórze i szczerze mogę je Wam polecić :). A teraz do rzeczy :). Palmer’s przeznaczył dla Was aż sześć kremów do rąk Coconut Oil Formula!

Co należy zrobić żeby wziąć udział w zabawie?

- Po pierwsze - należy być aktywnym czytelnikiem BLOGa Bezpiecznego Malucha;

- Po drugie - w komentarzu do tego wpisu należy wymienić dotychczas testowane przeze mnie produkty marki Palmer’s;

- A po trzecie i ostatnie - należy zobowiązać się do napisania recenzji testowanego kremu - minimum 5 zdań.

Zabawa jest podzielona na trzy etapy:

- Pierwszy - do 25 października trwa „rekrutacja” do projektu – chętne mamy zgłaszają się w komentarzach do tego wpisu, równocześnie pisząc, które produkty Palmer’s były już testowane na BLOGu Bezpiecznego Malucha. 26 października wskazuję, kto zakwalifikował się do testów.

- Drugi -  przez 7 dni testujecie otrzymany produkt i do 10 listopada przesyłacie do  mnie recenzję kremu wraz ze zgodą na jej publikację obejmującą też Wasze dane (imię, pierwsza litera nazwiska i miasto). Jeżeli macie ochotę ubarwić recenzję zdjęciem Waszych pięknych dłoni, to śmiało podsyłajcie i dokumentację fotograficzną ;).

- Trzeci – do 15 listopada powstaje wpis na BLOGu stworzony z Waszych recenzji produktu.

Proste, prawda? :)))

Czas start!

ciąża,noworodek,niemowlę,aktywność w ciąży,rozstępy,pielęgnacja,Palmer\'s,zabawa,edukacja,wyprawka

KOMENTARZE: (32)

22.10.2015 | EwaŁysek

tych trzech rzeczy jestem pewna że Mama Bezpiecznego Malucha testowała :) balsam przeciwko rozstępom, krem do bustu i nawilżający balsam dla dzieci wszytko firmy Palmer"s

22.10.2015 | Katarzyna Sajewicz, Siedlce

- nawilżający balsam dla dzieci marki Palmer's - lanolina marki Palmer's - skoncentrowany krem przeciw rozstępom Palmer’s - pielęgnacyjny balsam Palmer’s - krem do biustu marki Palmer′s (Nursing Butter) - oliwka i masło zapobiegające powstawaniu rozstępów Palmer’s - COCOA BUTTER Tummy Butter Palmer’s, czyli masło do pielęgnacji brzucha Zobowiązuję się do napisania recenzji testowanego kremu :)

22.10.2015 | Katarzyna Bizowska, Siedlce

Testowane przez Bezpieczną Mamę produkty marki Palmer’s to: nawilżający balsam dla dzieci, lanolina marki, skoncentrowany krem przeciw rozstępom, krem do biustu, pielęgnacyjny balsam, oliwka, masło zapobiegające powstawaniu rozstępów, masło do pielęgnacji brzucha. Oczywiście zobowiązuję się do napisania recenzji testowanego kremu - minimum 5 zdań.

22.10.2015 | Magdalena Staniucha

1,skoncentrowany krem przeciw rozstępom Palmer’s 2.pielęgnacyjny balsam 3,masło do pielęgnacji brzucha 4, nawilżający balsam dla dzieci marki Palmer's 5,lanolina marki Palmer's Oczywiście że napisze recenzje;) zawsze tutaj zaglądam;)

22.10.2015 | Karolina Mierzwicka

Dotychczas testowane produkty przez Mamę Bezpiecznego Malucha marki Palmer's to: -lanolina -balsam nawilżający dla dzieci -krem przeciw rozstępom -oliwka przeciw rozstępom -krem do biustu -balsam pielęgnujący -masło przeciw rozstępom Zobowiązuję się do napisania recenzji na temat testowanego kremu

22.10.2015 | Magda mama Janka

Mama Bezpiecznego Malucha testowała : skoncentrowany krem przeciw rozstępom Palmer’s, masło do pielęgnacji brzucha Palmer's, krem do biustu marki Palmer′s, nawilżający balsam dla dzieci marki Palmer's, lanolina marki Palmers. Chętnie potestujemy krem do rąk i napiszemy recenzję!

22.10.2015 | Marta Niemczycka

Mama BM lubi markę Palmer's i do tej pory przedstawiła na blogu siedem propozycji tej firmy : lanolinę, krem do biustu, masło i oliwkę przeciw rozstępom , balsam nawilżający dla dzieci, krem przeciw rozstępom, balsam pielęgnujący Palmer's. Ja niestety nie biorę udziału z zabawie, gdyż mam odwieczny problem z dłońmi i tylko kremy z mocznikiem w składzie są w stanie mi pomóc. Powodzenia dziewczyny! :)

22.10.2015 | Mamusia Kacia

Mama Bezpiecznego Malucha przetestowała kosmetyki firmy Palmer's takie jak krem do biustu, masło i oliwkę przeciw rozstępom ,lanolinę, , balsam nawilżający dla dzieci, balsam pielęgnujący Palmer's oraz krem przeciw rozstępom będzie miło napisać recenzje o kosmetykach tej firmy :)

22.10.2015 | monia sosnowiec

Marta a probowalas Palmersa? Moze jednak;0) ja pamietam tylko krem na cycorki i nawilzajacy dla dzieciaczka. Nie wiem czemu ubzduralam sobie pomadke. Moze dlatego ze sama korzystalam. U mnie beda kłopoty w ubranie myśli w slowa niestety nie mam lekkiego pióra.

22.10.2015 | Ola Bursy, Gliwice

Kosmetyki Palmer's przedstawione przez Bezpieczną Mamę to: 1. skoncentrowany krem przeciw rozstępom Palmer’s, 2. pielęgnacyjny balsam, 3. masło do pielęgnacji brzucha, 4. oliwka, 5. lanolina, 6. krem do biustu, 7. balsam nawilżający dla dzieci. Bardzo chętnie wezmę udział w testowaniu kolejnych produktów firmy :)

22.10.2015 | Magda mama Janka

No dobra!Oprócz tych które wymieniłam wcześniej rzeczywiście były jeszcze pielęgnacyjny balsam i oliwka Palmer's!

22.10.2015 | mama sandry.

lanolinka, krem do biustu,oliwka i masło na rozstępy,balsam pielęgnujący,skoncentrowany krem przeciw rozstępom i chyba jeszcze jeden produkt ale nie pamiętam czy było na blogu 7 czy 6 podane produktów :) oczywiście jeśli będę miała okazję testować to napiszę recenzję :)

22.10.2015 | Ula Popławska - mama Robina

Bezpieczna mama testowała takie produkty firmy Palmer's: krem przeciw rozstępom, balsam nawilżający dla dzieci, krem do biustu, masło do pielęgnacji brzucha,lanolina, balsam pielęgnujący. Ja miałam okazję poznać markę Palmers i przetestować masło do pielęgnacji brzucha właśnie dzięki warsztatom Bezpiecznego Malucha:) Z ogromna przyjemnością przetestowałabym krem do rąk! I oczywiście zobowiązuję się do napisania minimum 5 zdaniowej recenzji na temat tego kremu. Pozdrawiam ciepło, Urszula Popławska

22.10.2015 | Druidka Blogspot

Przetestowane były: skoncentrowany krem przeciw rozstępom, balsam nawilżający dla dzieci, krem do biustu, tummy buter masło przeciw rozstępom,lanolina, balsam pielęgnujący. Zobowiązuję się do napisania minimum 5 zdaniowej recenzji na temat tego kremu. Ps. Też uwielbiam Palmers'a

22.10.2015 | Marta, Wa-wa

Cieszę się bardzo, jak pewnie reszta mam, na taką akcję na blogu Bezpiecznego Maluszka. Produkty marki Palmer`s jakie do tej pory pojawiły sie na blogu to: skoncentrowany krem przeciw rozstępom, pielęgnacyjny balsam przeciw rozstępom, masło do pielęgnacji brzucha, oliwka zapobiegające powstawaniu rozstępów, krem do biustu, nawilżający balsam dla dzieci i lanolina. Oczywiście zobowiązuję się w momencie zakwalifikowania się do testu do napisania opinii :-).

22.10.2015 | Monika mama Wiktorka

testowane produkty przez Bezpieczną Mamę produkty marki Palmer’s to: nawilżający balsam dla dzieci, lanolina marki, skoncentrowany krem przeciw rozstępom, krem do biustu, pielęgnacyjny balsam, oliwka, masło zapobiegające powstawaniu rozstępów, masło do pielęgnacji brzucha. Oczywiście zobowiązuję się do napisania recenzji testowanego kremu - minimum 5 zdań.

22.10.2015 | Agnieszka

Mama bezpiecznego malucha testowala kosmetyki Palmer's: balsam nawilżający dla dzieci, lanoline, krem do biustu, skoncentrowany krem przeciw rozstepom, balsam pielęgnacyjny, oliwka, masło do pielęgnacji brzucha:) oczywiście, że napiszę recenzje:) i przetestuje krem do rąk, bo bardzo wysuszone mam rączki przy ten jesiennej pogodzie

22.10.2015 | mamusia_bartusia

Testowane produkty to : skoncentrowany krem przeciw rozstępom, nawilżający balsam dla dzieci, masło do pielęgnacji brzucha,lanolina, balsam pielęgnujący i krem do biustu ;) chętnie napiszę recenzję ;)

23.10.2015 | Ania Cygert

nawilżający balsam dla dzieci , balsam przeciwko rozstępom i krem do biustu firmy Palmer"s

23.10.2015 | Katarzyna Srok Lublin

Testowane były - preparaty przeciwko rozstępom, oliwka, lanolina, krem nawilżający dla dzieci. Zobowiązuję się napisać opinię o testowanym kremie.

23.10.2015 | Afrodyta Biernacka

Z mojego czytania jej blogu wyczytałam, że Mama Bezpiecznego Malucha testowała produkty marki Palmer's skoncentrowany krem przeciw rozstępom , masło do pielęgnacji brzucha , krem do biustu marki , nawilżający balsam dla dzieci , lanolina.Recenzje oczywiście napisze i nawet zdjecie dłoni po używaniu przez 7 dni, mogę przesłać.Pozdrawiam :)

25.10.2015 | Agnieszka, mamusia Piotrusia

Dotychczas testowane produkty marki Palmer's: skoncentrowany krem przeciw rozstępom Palmer’s, pielęgnacyjny balsam, masło do pielęgnacji brzucha Palmer's Cocoa Butter Tummy Butter, czyli masło zapobiegające powstawaniu rozstępów, oliwka, krem do biustu (Nursing Butter), nawilżający balsam dla dzieci, lanolina. I oczywiście zobowiązuję się do napisania recenzji testowanego kremu :)

25.10.2015 | Dzoana k

Testowane produkty marki Palmer's to: 1. Skoncentrowany krem przeciw rozstępom 2. Balsam pielęgnacyjny 3. Krem do biustu 4. Nawilżający balsam dla dzieci 5. Oliwka 6. Lanolina 7. Nie jestem pewna czy to był jeden produkt, mianowicie masło do pielęgnacji brzucha i masło zapobiegające rozstępom. Chętnie napiszę recenzje i pochwale się zdjęciem:)

25.10.2015 | Mamusia Julci

Testowane były produkty na rozstępy i lanolina. Coś dla dziecka też :)

25.10.2015 | Monika Krasica

Napiszę recenzję z przyjemnością. Używałaś kremu przeciwko rozstępom, masła, lanoliny, balsamu dla dzieci.

25.10.2015 | Tomasz Problem

A czy tata może wziąć udział w zabawie? Jeśli tak, to też z chęcią napiszę recenzję :) Hehehehe ;)

25.10.2015 | Aga Szczecin

Ja też chcę testować! Napiszę recenzję kremu do rąk. Testowane były produkty przeciwko rozstępom i lanolina

25.10.2015 | Małgorzata Król

Balsam na rozstępy, masło, oliwka, lanolina, balsam dla dzieci.

28.10.2015 | ANia

A ja czekam na inne produkty do testowania :) mam nadzieje ze się uda :):)

04.11.2015 | Katarzyna Sajewicz, Siedlce

Testujemy krem od piątku, piszę testujemy bo moja Hania jest zachwycona zapachem i aż piszczy, żeby jej posmarować choć paluszek. Będzie recenzja na dniach :)

10.11.2015 | Marta, Wa-wa

testy się dokonały, recenzję popełniłam i wysłałam :-)

11.11.2015 | Mama Bezpiecznego Malucha - Bezpieczna Mama ;)

Marto, Kasiu, potwierdzam otrzymanie recenzji :) Teraz ja muszę wywiązać się ze swojej części zadania i z Waszych opinii stworzyć nowy post :).

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi