"Rodzice testują" - kto chce wziąć udział w zabawie?

"Rodzice testują" - kto chce wziąć udział w zabawie?

Kilka dni temu obiecałam Wam nową zabawę – „Rodzice testują”. Czas wystartować z pierwszą odsłoną aktywności. Cieszycie się? Bo ja baaaardzo! Od dziś nie tylko ja będę testować produkty Partnerów Bezpiecznego Malucha ;))).

Zaczynamy od marki Palmer’s, która jest z nami od samego początku istnienia Kampanii Bezpieczny Maluch! Czyli już prawie pięć lat…. Ale ten czas zasuwa… Prawda?  Na pewno większość z Was zna już produkty Palmer’s, ale mamom, które niedawno do nas dołączyły należy się kilka słów o sponsorze zabawy - Palmer's to unikalna linia produktów doświadczonego i cenionego amerykańskiego producenta E.T. Browne, obecnego w USA od ponad 170 lat. Marka Palmer's jest obecna w ponad 80 krajach i jest niekwestionowanym numerem 1 na świecie w kategorii produktów na bazie masła kakaowego.” Ja sama przetestowałam już kilka produktów Palmer’s na swojej własnej skórze i szczerze mogę je Wam polecić :). A teraz do rzeczy :). Palmer’s przeznaczył dla Was aż sześć kremów do rąk Coconut Oil Formula!

Co należy zrobić żeby wziąć udział w zabawie?

- Po pierwsze - należy być aktywnym czytelnikiem BLOGa Bezpiecznego Malucha;

- Po drugie - w komentarzu do tego wpisu należy wymienić dotychczas testowane przeze mnie produkty marki Palmer’s;

- A po trzecie i ostatnie - należy zobowiązać się do napisania recenzji testowanego kremu - minimum 5 zdań.

Zabawa jest podzielona na trzy etapy:

- Pierwszy - do 25 października trwa „rekrutacja” do projektu – chętne mamy zgłaszają się w komentarzach do tego wpisu, równocześnie pisząc, które produkty Palmer’s były już testowane na BLOGu Bezpiecznego Malucha. 26 października wskazuję, kto zakwalifikował się do testów.

- Drugi -  przez 7 dni testujecie otrzymany produkt i do 10 listopada przesyłacie do  mnie recenzję kremu wraz ze zgodą na jej publikację obejmującą też Wasze dane (imię, pierwsza litera nazwiska i miasto). Jeżeli macie ochotę ubarwić recenzję zdjęciem Waszych pięknych dłoni, to śmiało podsyłajcie i dokumentację fotograficzną ;).

- Trzeci – do 15 listopada powstaje wpis na BLOGu stworzony z Waszych recenzji produktu.

Proste, prawda? :)))

Czas start!

ciąża,noworodek,niemowlę,aktywność w ciąży,rozstępy,pielęgnacja,Palmer\'s,zabawa,edukacja,wyprawka
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi