Niezbędnik spacerującej matki - kalosze i Endomondo ;)

04.03.15r. Niezbędnik spacerującej matki  - kalosze i Endomondo ;)

Uwielbiam spacery z Bezpiecznym Maluszkiem. Aura za oknem nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, ale jakoś mi to nie przeszkadza :). Zakładam dwie kurtki, zimową czapkę, grube rękawiczki i z uśmiechem na ustach pcham przed sobą wózeczek. Każdego dnia jesteśmy na dworze po 2-3 godziny. 

Może to trochę dziwne, ale lubię wiedzieć ile przeszłam kilometrów, jaką miałam średnią prędkośc i ile spaliłam kalorii... Dlatego wychodząc z domu włączam w telefonie aplikację Endomondo :). Dwa dni temu przyszło mi podsumowanie mojej aktywności z lutego - trudno w to uwierzyć, ale w niespełna cztery tygodnie pokonałam z wózeczkiem aż 200 kilometrów! Jestem z siebie dumna :). Mam nadzieję, że dzięki tym zimowym spacerom Bezpieczny Maluszek z dnia na dzień zyskuje coraz większą odporność, a ja kondycję ;).

Chodzenie po ulicach między blokami nie sprawia mi przyjemności. Na szczęście mieszkam w niedalekiej odległości od lasu i praktycznie codziennie można nas tam spotkać. Na początku trochę przeszkadzał mi fakt, że o tej porze roku w lesie jest dość grząsko i bałam się, że zniszczę sobie buty chodząc po błocie, ale udało mi się kupić za niewielkie pieniądze ładne kalosze - załapałam się na ostatnie dni wyprzedaży ;) i teraz żadna plucha nie jest mi straszna ;))).  

 

 

niemowlę,zabawa,wózek

KOMENTARZE: (7)

05.03.2015 | Anna

Bezpieczny maluszku a gdzie kupiła mamusia kalosze?

05.03.2015 | Mama Bezpiecznego Malucha - Bezpieczna Mama ;)

Schaffashoes ;) Mają i krótkie i długie kalosze poprzeceniane o połowę :)

06.03.2015 | monia sosnowiec

dobra sprawa z tym endomondo, mi zawsze nie po drodze aby załączyć aplikację, ale na rolkach jak jesteśmy jest włączona zawsze, może uda mi sie zmobilizować i prześle kiedyś miesięczny wynik, tylko to jest jak z dietą ( jutro juz na pewno ), las- super sprawa, i napewno czystsze powietrze ;o)

06.03.2015 | Mama Bezpiecznego Malucha - Bezpieczna Mama ;)

Monia, za miesiąc obie pochwalimy się wynikiem marcowym :) OK? :)

06.03.2015 | Ewa

ja mieszkam praktycznie w lesie. Uwielbiam spacery ale teraz niestety musiałam ograniczyć swoją aktywność ale mam nadzieję że nie długo znów zacznę spacerować ;) a propo lasów a zwłaszcza sosnowych wyczytałam że w obrębie 5 m wokół sosny nie ma żadnych bakterii i wirusów ;)

11.03.2015 | Magdalena Staniucha, Hecznarowice

Dobry pomysl endomondo ja po 2 h pcham wozek:-)my niestety lasku nie mamy ale mieszkamy na wsi wiec sa spokojne ulice:-))

13.03.2015 | Marta, Wa-wa

Dziękuję mamusi Bezpiecznego Maluszka, gdyż tym wpisem zmobilizowała mnie do dłuższych spacerów z córeczką.

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi