Jak zapewnić radość dziecku i chwilę wytchnienia dla rodziców...? ;)

11.02.15r. Jak zapewnić radość dziecku i chwilę wytchnienia dla rodziców...? ;)

Dziś kurier przyniósł Bezpiecznemu Maluszkowi niezwykłą matę do zabawy :). Dzidziuś nie mógł doczekać się aż rozpakujemy paczkę... ;) 

Kolorowy ocean″, bo tak nazywa się wielofunkcyjna mata, to produkt naszej polskiej marki Canpol Babies. Bezpieczny Maluszek jest zachwycony swoim nowym miejscem do zabawy :). Mata w zależności od potrzeb może pełnić trzy funkcje - dużej interaktywnej maty, bezpiecznego kojca lub osłony łóżeczka. Pierwszy raz spotkaliśmy się z matą, która po włożeniu do łóżeczka staje się ochroną szczebelków i zabezpiecza dziecko przed uderzeniem.

Bezpieczny Maluszek położony na macie zastygł w zachwycie, bacznie obserwując kolorowe zabawki przymocowane do pałąków :). Po chwili z radością  zaczął wymachiwać rączkami i nóżkami.

Na ściankach maty znajdują się jeszcze bardzo kolorowe szeleszczące i piszczące elementy, które stymulą rozwój wzroku oraz rozwijają koordynację słuchowo-ruchową. Póki co nasz Maluszek jeszcze ich nie odkrył... No ale na wszystko przyjdzie czas ;).

 

 

 

niemowlę,Canpol,zabawa,edukacja

KOMENTARZE: (4)

12.02.2015 | monia sosnowiec

super rozwiazanie 3 w 1. nasza hanulka nie przejawiala zainteresowania mata, wolala karuzelka zawieszona przy luzeczku a jej ulubionym hitem byla tasiemka badz sznurek ktorymi mogla sie bawic i bawic;0)

12.02.2015 | Katarzyna Bizowska, Siedlce

Znajoma ma właśnie matę z Canpolu jest rewelacyjna i to, że można ją do łóżeczka włożyć jest świetne. Ja posiadam innej marki, również się sprawdza, ale tamta jest zdecydowanie lepsza.

13.02.2015 | Justyna Wojtycza Grajów

my mieliśmy mate Canpola tylko wesołą farmę i dłużyła nam bardzo długo - do 9 miesiąca,

17.02.2015 | Magdalena Staniucha, Hecznarowice

Mamy podobna mate ale nie wpadlam zeby wlozyc ja do lozeczka:-)nasza tez jak widzi to wiezga nogami i sir cieszy:-)

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi