Czas zrzucić zimową garderobę :)

12.03.15r. Czas zrzucić zimową garderobę :)

Wielkimi krokami zbliżamy się do kalendarzowej wiosny, a za oknem od kilku dni piękne słoneczko i coraz wyższe temperatury. Najwyższy czas zamienić zimową garderobę na coś lżejszego :). Zaczynamy od czapek i kocyków :). Dziś kurier przyniósł Bepiecznemu Maluszkowi przesyłkę od marki Le petit cochonnet.

Kilka dni temu z szerokiego asortymentu marki wybrałam dla Bezpiecznego Maluszka dwa śliczne zestawy - jeden w kolorze turkusowym, drugi w ècru. 

Na produkty Le petit cochonnet ″zachorowałam″ dwa tygodnie temu na targach branży dziecięcej. Miałam wtedy możliwość dotknięcia i obejrzenia każdej rzeczy wystawionej na stoisku przez dwie przemiłe panie. Nazwa marki ze względu na swoje obcojęzyczne brzmienie może sugerować, że produkty są do nas sprowadzane z zagranicy, ale tak nie jest :). Wszystkie wyroby firmy są produkowane w Polsce, z tkanin polskich producentów :).  

Jesteśmy już po trzygodzinnym spacerze, więc dziś już raczej nie wyjdziemy na dwór, ale jestem tak zachwycona czapeczkami i kocykami, że nie mogłam się powstrzymać i ubrałam Bezpiecznego Maluszka w obie czapeczki i zrobiłam mu zdjęcia... Prawda, że pięknie wygląda...? ;)))

 

niemowlę,Le petit cochonnet,spacery,ubranka

KOMENTARZE: (8)

12.03.2015 | Karola

Śliczny chłopczyk!

12.03.2015 | Magda Kornas

Wszędzie króluje amerykańskie minky a Bezpieczny Maluszek wybrał dzianinę :) Bardzo fajnie to wygląda.

12.03.2015 | Marta, Wa-wa

Bezpieczny Maluszek śliczny zarówno w ecru jak i turkusie. Za to mój mąż jak pokazałam mu to zdjęcie skwitował je jednym zdaniem : \" wykapany ojciec\"!

12.03.2015 | Mama Antosia

Piękny maluszek i piękne czapeczki

12.03.2015 | Dorota Czupryna

Turkus piękny

14.03.2015 | Justyna Wojtycza Grajów

Bezpieczny Maluszek - przystojniak :)

15.03.2015 | monia sosnowiec

zdecydowanie turkus. ;o) my nie mieliśmy okazji zapoznać się jeszcze z wyrobami tej firmy, ale już po zdjęciu widac że jakościowo dobre wyroby mają i do tego szeroka gama kolorystyczna...

30.03.2015 | Ola Bursy, Gliwice

prezentują się super :) muszę zapoznać się z ich ofertą, bo akurat jestem na etapie poszukiwania wiosennej czapeczki dla Maluszka :)

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi