Czas na zakup poduszki Fikuszki :)

10.08.14r. Czas na zakup poduszki Fikuszki :)

Moja ciąża staje się z dnia na dzień coraz bardziej zaawansowana, a brzuszek coraz większy, co zdecydowanie zmniejsza komfort spania, więc czas najwyższy na zakup poduszki Fikuszki znanej mi z warsztatów Bezpiecznego Malucha :).  

Poduszka Fikuszka - nazwa co najmniej dwuznaczna... ;) Czy faktycznie śpi się na niej fantastycznie...?

″Zalecana przez położne, niezwykle praktyczna i komfortowa poduszka Fikuszka jest popularna wśród przyszłych mam na całym świecie. Doskonale daje się ukształtować i umożliwia komfortowe podparcie brzucha, zmęczonych pleców, karku, szyi lub i ramion. Gwarantuje przyszłej mamie relaks w ulubionej pozycji″ tak pisze o niej producent - firma Materacyk. 

Czy faktycznie tak jest? Spróbujemy i zobaczymy :). 

ciąża,bezpieczny sen,Fiki Miki

KOMENTARZE: (15)

28.12.2014 | Hanna Cudak-Jamroziak, Poznań

Ojj tak :-) ja ją kocham do dzis, mimo ze uplynal rok od porodu...pomogla mi w ciazy, w karmieniu synka i teraz synio ja uwielbia :-) nie omieszkam uzyc jej w nastepnej ciazy ;-)

28.12.2014 | Magdalena Jandzińska, Warszawa

Mnie się sprawdziła w pierwszej ciąży do spania, potem przy karmieniu nie, było nam niewygodnie i za goraco w lato. Oddałam w dobre ręce i tam się sprawdziła bardziej :) Teraz w drugiej ciąży trochę za nią tęsknię w nocy ;) ale radzę sobie dzięki innej poduszce.

28.12.2014 | Justyna Wojtycza Grajów

u mnie też w czasie ciąży jak i po porodzie była i w sumie nadal jest super przyjaciólką

30.12.2014 | Paulina Osiecka

Niestety nie mieliśmy poduszki fikuszki, bo nawet nie przyszło mi do głowy, że to taki rewelacyjny sprzęt. Wszystkie znajome ciężarne mają taką poduszkę i bardzo sobie chwalą. Jeśli jeszcze kiedyś będę w ciąży, na pewno się zaopatrze w FIKUSZKĘ

30.12.2014 | Dorota Czupryna Żory

Muszę nad nią pomyśleć przy drugiej ciązy

31.12.2014 | Małgorzata Wróbel, Bielsko

Poduszkę do spania w ciąży dostałam w prezencie od męża już w 4 miesiącu i ją uwielbiam. Mąż teraz trochę żałuje i marudzi, że zajęła jego miejsce w łóżku ale cieszy się, że pomaga. Sam jak tylko może to się w niej kładzie i odciąża na chwilę kręgosłup ( w końcu brzuszek ma porównywalny do mojego :P)

03.01.2015 | Sybilla Grzybowska-Jarek, Sosnowiec

Muszę się poważnie zastanowić nad zakupem poduszki.

04.01.2015 | Justyna Wojtycza Grajów

Sybilla poduszkę naprawdę warto kupić bo posłuży w ciąży, potem do karmienia i Maluszkowi - gdy będzie ćwiczyć podnoszenie główki - nam służy do teraz :)

08.01.2015 | kornelia pyla krakow

POnoc swietna do spania ;) nie korzystalam a mialam zamiar sie zaopatrzyc .

08.01.2015 | Małgorzata Wróbel, Bielsko

Sybilla polecam poduszkę! Może też służyć do siedzenia po porodzie :P

09.01.2015 | kornelia pyla krakow

i do polozenia wokol dziecka poduszki ponoc tez sie swietnie sprawdza

10.01.2015 | Małgorzata Wróbel, Bielsko

Ostatnio widziałam jak takie Maleństwo było położone w tej podusi na wersalce \" w gościach\" wydawało się wygodnie i bezpiecznie

18.01.2015 | Katarzyna Bizowska, Siedlce

Ciąża to piękny czas, ale komfort nie jest tym, co najczęściej odczuwa ciężarna, zwłaszcza w ostatnim trymestrze ciąży. Niewygodnie jest wtedy nie tylko w pozycji stojącej czy siedzącej ale nawet, bardzo często, w leżącej. No, chyba że się ma pod ręką Poduszkę - Fikuszkę. Z nią łatwiej ciężarnej mamie znaleźć pozycję, w której można wygodnie odpocząć i się zrelaksować. Niestety, ja jej nie posiadałam.

14.06.2016 | Paulina

Zakupiłam poduszkę do karmienia firmy Mootherhood. Służy ona do karmienia, podtrzymywania nóg jako podnozek i do spania.

29.05.2017 | Katarzyna

Ja też jej uzywam i jestem bardzo zadowolona. To duża w trakcie ciązy i potem w trakcie karmienia maluszka. Ja jeszcze sobie sprawiłam wygodny materac <a href="http://plantpur.pl/" title="plantpur" alt="plantpur">plantpur</a> i nie narzekal na bezsennosc czy trudnosc w znalezieniu odpowiedniej pozycji :)

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi