Cyc na spacerze... ;)

08.03.15r. Cyc na spacerze... ;)

Naraszcie zrobiło się tak ciepło, że można nakarmić dziecko w trakcie spaceru nie narażając się na zapalenie płuc :).

Dziś była u nas naprawdę piękna pogoda - termometry wskazywały aż czternaście stopni w cieniu! Bezpieczny Maluszek w piątek zaczął dziesiąty tydzień swojego życia, a dziś po raz pierwszy dostał cycuszka na dworze :). 

Mam nadzieję, że zima już nie wróci :). Możliwość nakarmienia dziecka na dworze to dla mnie duże udogodnienie. Już nie muszę wbijać się ze spacerem pomiędzy karmienia, no i zdecydowanie dłużej mogę przebywać z dzieckiem na dworze :).

 

niemowlę,laktacja

KOMENTARZE: (5)

08.03.2015 | monia sosnowiec

a ja bym nie chciala wracac do czasow kiedy to hanula cyca doila;0/ nie ze wzgledu na niezrozumienie otoczenia lecz sama w sobie czulam dyskomfort i momi okrycia pieluszka zle mi z tym bylo. i z perspektywy czasu moge powiedzoec ze butla jest the best;0)

11.03.2015 | Magdalena Staniucha, Hecznarowice

Nam sie jeszcze nie zdazylo wyciagac cyca na spacerze ale jesli takbedzie to oczywiscie cyc na gore i wio pijemy:-))

11.03.2015 | Katarzyna Sajewicz, Siedlce

Ja karmię moją córeczkę gdzie i kiedy ma na to ochotę, chociaż trzymamy się już ustalonych godzin jedzenia. Jeśli komuś przeszkadza widok karmionego dziecka piersią, radzę nie patrzeć. Jest to najcudowniejsze co matka może przekazać swojemu dziecku. Brawo dla mam, które mogą i nie wstydzą się karmienia piersią!

11.03.2015 | Marta, Wa-wa

Podziwiam. Ja jeszcze nie odważyłam się wystawić cyca na dworze w obawie przed przeziębieniem. Ale z ciekawych miejsc na karmienie - ostatnio podczas spaceru po Ujazdowie karmiłam córeczkę w ... Centrum Sztuki Współczesnej. Na szczęście mojego małego performance nie potraktowano jak obiektu z wysatawy :-)

23.03.2015 | Ola Bursy, Gliwice

No my czekamy aż na dobre zrobi się ciepło bo póki co mam jeszcze stracha co by piersi nie przeziębić ;) zresztą mój Maluch dużo ulewa i wolałabym być też nieco lżej ubrana w razie czego ;)

Polecamy
Najnowsze wpisy
Archiwum
Tagi