Nasz zespół

Kampania Bezpieczny Maluch jest najszerszą w Polsce akcją skierowaną do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.
Ekipę Bezpiecznego Malucha tworzą najlepsi w Polsce instruktorzy ratownictwa medycznego i specjaliści w szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa. Nasz zespół jest zbudowany z doświadczonych i kompetentnych pracowników, z których każdy jest też pasjonatem bezpieczeństwa. Większość z nas jest też rodzicami :).

 

Dominika 

Szczęśliwa matka czwórki dzieci.

Współzałożyciel i koordynator ogólnopolskiej Kampanii Bezpieczny Maluch. 

Skończyła studia doktoranckie z zakresu marketingu i zarządzania na warszawskiej SGH. 

Ceni sobie wolność i samodzielność, dlatego kilka lat temu porzuciła stanowisko managera w jednej z międzynarodowych korporacji i rozpoczęła pracę na własny rachunek.

Teraz z  powodzeniem łączy życie rodzinne z prowadzeniem biznesu i pracą modelki. Uwielbia podróże. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia.

Autorka BLOGa Bezpiecznego Malucha

 

Kamil 

Ojciecinstruktor ratownictwa medycznego i bezpieczeństwa.

Współzałożyciel i właściciel firmy Medikurs. Współzałożyciel i koordynator ogólnopolskiej Kampanii Bezpieczny Maluch. 

Ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. 

Aktywny ratownik medyczny z 6 letnim doświadczeniem zawodowym w Zespołach Wyjazdowych Ratownictwa Medycznego w WSPR Lublin oraz „Meditrans” w Warszawie 

Od zawsze pasjonat bezpieczeństwa.

 

 

 

Grzegorz 

Spełniony ojciec oraz instruktor pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Aktywny ratownik medyczny z 5 letnim doświadczeniem zawodowym w Zespołach Wyjazdowych Ratownictwa Medycznego w NZOZ Analco Pogotowie Ratunkowe w Świdniku.

Od 2009 r instruktor pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy w firmie Medikurs.

Instruktor w ogólnopolskiej Kampanii Bezpieczny Maluch 

 

Sylwia 

Ukończyła studia dziennikarskie w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. M. Wańkowicza oraz Podyplomowe Studium Public Relations Państwowej Akademii Nauk.

Większość życia zawodowego szukała odtwórców do m.in. reklam, seriali i filmów. Będąc w ciąży wybrała się na Warsztaty Bezpiecznego Malucha i tak jej się spodobała idea, która przyświeca twórcom Kampanii, że dołączyła do zespołu. Odkąd została mamą bezpieczeństwo (w każdym aspekcie życia) jest dla niej szczególnie ważne.